Serwis

Naprawy gwarancyjne

Każdy nowy sprzęt zakupiony u Nas w salonie posiada 2 letnią gwarancję. W okresie jej trwania wszelkie zauważone usterki
i nieprawidłowości funkcjonowania sprzętu powstałe z winy producenta są usuwane w Autoryzowanym Serwisie bezpłatnie.
Realizujemy pełen zakres napraw dla posiadaczy pojazdów objętych gwarancją.

Naprawy pogwarancyjne

Oferujemy naszym Klientom pełen zakres napraw pogwarancyjnych pojazdów wszystkich renomowanych marek. Nasz zespół mechaników to osoby pracujące w Perfectmoto nie bez przyczyny; posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawach pojazdów, poparte szeregiem autoryzowanych szkoleń. Mając do dyspozycji specjalistyczny sprzęt do naprawy,
jesteśmy w stanie realizować naprawy kompleksowo, niezawodnie oraz szybko.
Wygoda klienta ma dla nas szersze znaczenie- możemy odebrać sprzęt do naprawy od Klienta i po wykonanej usłudze zwrócić go we wskazane miejsce.
Wykonujemy także naprawy w "tzw. terenie". Nasi mechanicy dotrą do każdego miejsca  zarówno na wodzie jak i w terenie - wykonają szybki serwis, dowiozą paliwo, usuną awarię oraz zapewnią transport uszkodzonego sprzętu.

Naprawy mechaniczne i elektryczne.

Nasz zespół posiada doskonałe referencje w zakresie wszelkich napraw mechanicznych oraz unikalny w Polsce zestaw narzędzi specjalistycznych służących do tego celu.
Systemy elektryczne i elektroniczne znajdują coraz szersze zastosowanie w nowoczesnych pojazdach. Ich naprawa wymaga specjalistycznej wiedzy,
na bieżąco aktualizowanej, doświadczenia oraz posiadania odpowiedniego sprzętu pozwalającego poprawnie i szybko zdiagnozować występujące usterki.
Nasz serwis spełnia wszystkie wspomniane warunki. W 2012 i 2014 roku nasz serwis został uhonorowany dyplomem "Najbardziej Profesjonalnego Serwisu BRP"